Украина
Польша
Подписка на рассылку
Название компании
Email:
Курс валют

Наш партнёр по медицинскому страхованию туристов - "Европейское туристическое страхование" (ЕТС).

Через свою материнскую компанию - «Europ?ische Reiseversicherung AG» Мюнхен (ERV) - лидера рынка туристического страхования Германии, ЕТС является частью одной из крупнейших в мире Групп туристических страховщиков – ERV Group.

Ассистирующая компания - БОЛГАРІЯ   +359 52 31 55 88   BulAssist

Дети до 1 года и взрослые старше 65 лет НЕ страхуются!

Программа страхования туристов компании "Ильтур", на сезон "Болгария Лето - 2013"

Покрытие 30 000 ?


1. «Страхування медичних витрат»: Програма «А» % від страхової суми
1.1 організація та оплата вартості послуг швидкої (невідкладної) допомоги на місці виклику; проведення первинних діагностичних заходів; надання медичної допомоги з використанням медикаментів в обсязі, необхідному для стану Застрахованої особи.
100%
1.2 організація та оплата вартості послуг з медичного обслуговування та лікування в амбулаторно-поліклінічних умовах; обстеження в необхідному для встановлення діагнозу обсязі; консультації лікарів; забезпечення медикаментами за призначенням лікаря (рецептами) для невідкладного лікування.
100%
1.3 організація та оплата вартості послуг, пов’язаних із стаціонарним лікуванням, тобто: консультації лікарів, діагностика, лікування, невідкладне оперативне втручання, медикаментозне забезпечення, перебування в палатах стандартного типу, харчування за нормами, прийнятими в даному медичному закладі. При цьому Страховик оплачує вартість лікування в межах своєї відповідальності (страхової суми), встановленої Договором, лише до того часу, коли стан здоров’я Застрахованої особи, за рішенням лікаря, дозволить евакуювати її до місця постійного проживання.
100%
1.4 оплата вартості медикаментів, призначених для невідкладного лікування, або компенсація витрат в разі самостійного придбання в аптеці призначених лікарем медикаментів.
100%
1.5 оплата вартості невідкладної допомоги, а саме: стоматологічний огляд; рентгенівське дослідження; видалення та пломбування зубів тимчасовими пломбами, обумовлені гострим запаленням м’яких тканин зуба та/або прилеглих до нього тканин або щелепною травмою, отриманою внаслідок нещасного випадку;
 1% 
1.6 організація та оплата вартості послуг з транспортування потерпілої Застрахованої особи до лікувального закладу, якщо стан здоров’я Застрахованої особи не дозволяє пересуватися самостійно;
100%
1.7 організація та оплата лікування Застрахованої особи у стаціонарі строком до 15 діб після закінчення періоду страхування, якщо це необхідно за медичними показаннями.
100%
1.8 організація та оплата вартості комплексу послуг, пов’язаних із транспортуванням та медичним супроводом Застрахованої особи із-за кордону до лікувального закладу, найближчого до місця постійного проживання за наявності медичних показань про можливість медичної евакуації.
При цьому медична евакуація Застрахованої особи здійснюється лише за погодженням із Страховиком. Страховик не відшкодовує витрати на продовження лікування та реабілітацію Застрахованої особи після її повернення в країну постійного проживання. Якщо лікар, уповноважений Страховиком, вважає, що евакуація Застрахованої особи можлива, а Страхувальник (Застрахована особа) відмовляється від неї, Страховик негайно припиняє оплату вартості послуг з лікування Застрахованої особи.
100%
1.9 організація та оплата вартості комплексу послуг з транспортування тіла (репатріація) Застрахованої особи до митного кордону країни її попереднього постійного проживання.
  Необхідною умовою для організації репатріації є надання родичами померлої Застрахованої особи заяви-підтвердження про готовність забрати тіло після перетину державного кордону.
100%
1.10 оплата вартості ритуальних послуг з поховання тіла Застрахованої особи в країні за місцем смерті. Поховання за кордоном тіла Застрахованої особи здійснюється лише за погодженням із Страховиком.
10%
1.11 компенсація вартості послуг телефонного зв’язку Застрахованої особи або особи, що представляє її інтереси, із Страховиком з приводу повідомлення про страховий випадок.
Екв.100 EURO/USD


Несчастный случай 3000?

 2. «Страхування від нещасного випадку» 
 тимчасова втрата працездатності внаслідок нещасного випадкудо 30%
 інвалідність внаслідок нещасного випадку:
ІІІ групи
ІІ групи
І групи

60%
75%
100%
 смерть внаслідок нещасного випадку100%


 Полные правила страхования